Stworzona przez ludzi i dla ludzi. Owoc wieloletniego doświadczenia i pasji. Jej podstawę stanowi zespół profesjonalistów: trenerów i konsultantów, którzy wiedzę zdobywali w międzynarodowych korporacjach. Praktyka jest fundamentem i to na niej tworzymy nasze szkolenia.

Nie spoczywamy na laurach i każdego dnia poszerzamy naszą wiedzę oraz rozwijamy umiejętności by przekazywać to co najlepsze. Dzięki temu jesteśmy wykwalifikowani aby podjąć się każdego zadania w obszarze szkoleń IT.

Oferujemy autorskie szkolenia i warsztaty oraz konsultacje doradcze zarówno otwarte jak i zamknięte. Badamy potrzeby rynkowe by stale wychodzić im naprzeciw. Indywidualne podejście do każdego Klienta umożliwia dostarczenie wiedzy i rozwiązań jakich oczekuje.

Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach pozwala podnieść poziom wiedzy i umiejętności a tym samym wzmocnić pozycję w firmie, poprawić efektywność pracy oraz zwiększyć atrakcyjność na rynku zawodowym. Daje szansę na zbudowanie relacji ze współuczestnikami i jest okazją do wzajemnej wymiany dotychczasowych doświadczeń.

Oprócz szkoleń tworzymy również własne rozwiązania IT, które wspierają i optymalizują procesy testowe w korporacjach i instytucjach finansowych w Polsce.

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy autorskie rozwiązania, które mogą działać niezależnie od siebie lub razem tworzyć jednolitą platformę testową. Naszą dumą jest TestFactory – autorska platforma do zarządzania procesem testowym. Składa się z wielu modułów oraz integruje się z najpopularniejszymi rozwiązaniami do testów na rynku.

 

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. – Mark Twain

Przeprowadziliśmy ponad 530 szkoleń dla 4900 osób. Opinie zadowolonych Klientów są dla nas najlepszą rekomendacją.

 • Ze względu na ogrom obowiązków służbowych nie mogłam wziąć udziału w organizowanym szkoleniu. Postanowiłam zaproponować termin dla mnie dogodny i o dziwo moja prośba została spełniona. Szkolenie zaliczone a ja wdzięczna za tak wyjątkowe potraktowanie mojej prośby!

  Ewelina z Warszawy

  Każda prośba klienta jest dla nas wyjątkowa. Lubimy wyzwania związane z ich realizacją. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

  Zespół IT-training

 • Udało mi się przemycić na warsztatach problem z pracy i rozwiązać go z pomocą trenera. Wielki ukłon dla mojej grupy, która się na to zgodziła i również zaangażowała w pomoc.

  Antek

  Naszą największą wartością są ludzie. Kadra trenerska, która wie jak przekazać wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz Uczestnicy, którzy dobrze wiedzą w jakim celu do nas przyszli. Za to jesteśmy Wam wdzięczni każdego dnia.

  Zespół IT-training

 • No tak wysokiego poziomu to się nie spodziewałem. Niby „płacę i wymagam” ale nie wiedziałem, że mogę wymagać aż tyle! Oj wysoko podnieśliście poprzeczkę konkurencji

  @ Pozytywnie Zaskoczony

  Oprócz tego, że szkolimy innych to sami doskonalimy się każdego dnia. Chcemy być najlepsi w tym co robimy.

  Zespół IT-training

Sprawdź aktualne szkolenia

Pomagamy rozwinąć żagle. Nie warto zwlekać. Twoja podróż może zacząć się już dziś!

Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Newsletter
Rabat 10% na szkolenia, aktualne informacje o ofercie szkoleń i promocjach