Marta Barcicka
Prezes Zarządu oraz Dyrektor HR w B2B Network

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (nauki społeczne, specjalizacja: marketing polityczny), Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (Zarządzanie Potencjałem Pracowników) oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu (Zarządzanie projektem). W trakcie studiów MBA (Zarządzanie) na Uczelni Łazarskiego.

Od dziesięciu lat związana z obszarem rekrutacji IT. Zaczynała swoją karierę na rynku wrocławskim. Obecnie pracuje i mieszka w Warszawie. Była odpowiedzialna za stworzenie od podstaw linii biznesowej outsourcing kompetencji IT w jednym z największych banków w Polsce. Inicjatorka i Product Owner systemu służącego obsłudze konsultantów IT. Autorka wielu programów szkoleniowych dla osób stawiających pierwsze kroki lub pracujących w zawodzie rekrutera. Ekspert w obszarze rekrutacji IT głównie w branży finansowej i bankowej. Pasjonat historii oraz zagadnień w obszarze miękkiego HR.

Artur Pawłowski
Menedżer, praktyk zarządzania, konsultant i wykładowca

Pełnił szereg funkcji w biznesie – Prezesa Zarządu, dyrektora nadzoru właścicielskiego, członka zarządu, dyrektora zarządzającego, dyrektora personalnego w wielu firmach polskich i zagranicznych: Ruch SA, Krośnieńskie Huty Szkła, MS Stolica, Rema 1000, Pol – Aqua SA, PLL Lot, Capgemini Polska, WKRA SA, PGE SA i mniejsze lokalne firmy

Przez cały okres niezależnie od w/w funkcji prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami, a także jako trener/wykładowca w różnych firmach szkoleniowych. Jest autorem podręcznika/skryptu z zakresu HR, artykułów prasowych, wielu projektów konsultingowych i doradczych prowadzonych na zlecenie zewnętrznych firm HR. Był członkiem wielu rad nadzorczych, szefem zespołu doradców Ministra Edukacji, doradcą Wicemarszałka Senatu RP, doradcą w NFI. Założył trzy szkoły zarządzania. Największa z nich – w Kielcach liczy dzisiaj 3 tysiące studentów.

Michał Mincberg
Dyrektor ds. wdrożeń i rozwoju technologii, CIO w B2B Net. S.A.

Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w testach potwierdzone certyfikatem ISTQB.

Pracował przy dużych projektach dla klientów z sektora publicznego, bankowego, ubezpieczeniowego i telekomunikacyjnego. Pracując dla największych korporacji zdobył bardzo bogate doświadczenie w testach automatycznych, funkcjonalnych i integracyjnych.

W firmie B2B net. odpowiedzialny jest za rozwój technologii i wdrażanie nowych projektów z zakresu jakości oraz testów systemów IT

  • Ze względu na ogrom obowiązków służbowych nie mogłam wziąć udziału w organizowanym szkoleniu. Postanowiłam zaproponować termin dla mnie dogodny i o dziwo moja prośba została spełniona. Szkolenie zaliczone a ja wdzięczna za tak wyjątkowe potraktowanie mojej prośby!

    Ewelina z Warszawy
  • Udało mi się przemycić na warsztatach problem z pracy i rozwiązać go z pomocą trenera. Wielki ukłon dla mojej grupy, która się na to zgodziła i również zaangażowała w pomoc.

    Antek
  • No tak wysokiego poziomu to się nie spodziewałem. Niby „płacę i wymagam” ale nie wiedziałem, że mogę wymagać aż tyle! Oj wysoko podnieśliście poprzeczkę konkurencji

    @ Pozytywnie Zaskoczony
Skantaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy w wyborze? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące szkoleń.
Będziemy również wdzięczni za propozycje tematów, terminów i miejsc szkoleń.

Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Newsletter
Rabat 10% na szkolenia, aktualne informacje o ofercie szkoleń i promocjach