Stworzona przez ludzi i dla ludzi. Owoc wieloletniego doświadczenia i pasji. Jej podstawę stanowi zespół profesjonalistów: trenerów i konsultantów, którzy wiedzę zdobywali w międzynarodowych korporacjach. Praktyka jest fundamentem i to na niej tworzymy nasze szkolenia.

Nie spoczywamy na laurach i każdego dnia poszerzamy naszą wiedzę oraz rozwijamy umiejętności by przekazywać to co najlepsze. Dzięki temu jesteśmy wykwalifikowani aby podjąć się każdego zadania w obszarze szkoleń IT.

Oferujemy autorskie szkolenia i warsztaty oraz konsultacje doradcze zarówno otwarte jak i zamknięte. Badamy potrzeby rynkowe by stale wychodzić im naprzeciw. Indywidualne podejście do każdego Klienta umożliwia dostarczenie wiedzy i rozwiązań jakich oczekuje.

Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach pozwala podnieść poziom wiedzy i umiejętności a tym samym wzmocnić pozycję w firmie, poprawić efektywność pracy oraz zwiększyć atrakcyjność na rynku zawodowym. Daje szansę na zbudowanie relacji ze współuczestnikami i jest okazją do wzajemnej wymiany dotychczasowych doświadczeń.

Oprócz szkoleń tworzymy również własne rozwiązania IT, które wspierają i optymalizują procesy testowe w korporacjach i instytucjach finansowych w Polsce.

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy autorskie rozwiązania, które mogą działać niezależnie od siebie lub razem tworzyć jednolitą platformę testową. Naszą dumą jest TestFactory – autorska platforma do zarządzania procesem testowym. Składa się z wielu modułów oraz integruje się z najpopularniejszymi rozwiązaniami do testów na rynku.

IT Training należy do B2B.net S.A.

 

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. – Mark Twain

Przeprowadziliśmy ponad 530 szkoleń dla 4900 osób. Opinie zadowolonych Klientów są dla nas najlepszą rekomendacją.

 • Udało mi się przemycić na warsztatach problem z pracy i rozwiązać go z pomocą trenera. Wielki ukłon dla mojej grupy, która się na to zgodziła i również zaangażowała w pomoc

  Antek

  Naszą największą wartością są ludzie. Kadra trenerska, która wie jak przekazać wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz Uczestnicy, którzy dobrze wiedzą w jakim celu do nas przyszli. Za to jesteśmy Wam wdzięczni każdego dnia.

  Zespół IT-training

 • No tak wysokiego poziomu to się nie spodziewałem. Niby „płacę i wymagam” ale nie wiedziałem, że mogę wymagać aż tyle! Oj wysoko podnieśliście poprzeczkę konkurencji

  @ Pozytywnie Zaskoczony

  Oprócz tego, że szkolimy innych to sami doskonalimy się każdego dnia. Chcemy być najlepsi w tym co robimy.

  Zespół IT-training

Sprawdź aktualne szkolenia

Pomagamy rozwinąć żagle. Nie warto zwlekać. Twoja podróż może zacząć się już dziś!

Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo